Oferta urodzinowa

 

Dla naszych solenizantów i jubilatów przygotowaliśmy dwie SALE URODZINOWE w tematyce DŻUNGLA, w których na pewno nie zabraknie uroczystej i miłej atmosfery.

Animatorzy z Dziecięcej Krainy KUBUSIA zapewnią zabawy i konkursy dla wszystkich gości przez całe dwie godziny. Na pewno nie zabraknie też pomalowanych buzi, a co najważniejsze szczerych i szerokich uśmiechów. Do każdych urodzin podchodzimy indywidualnie zarówno, jeżeli chodzi o kształt i smak tortu czy przekąsek jak i rodzaj atrakcji przewidzianych przez animatora. Do dyspozycji gości mamy także profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie z efektami kolorowych reflektorów.

Urodziny w naszej Dziecięcej Krainie nie są prowadzone w sposób tematyczny, a ogólny, tak by były idealne zarówno dla młodszych dzieci jaki i dla starszych, dziewczynek jak i chłopców.

Dodatkową atrakcją jest wynajęcie animatora oraz wybór jego ubioru- PRZEBRANIA. Dziecko samo może zadecydować, która bajkowa postać zagości na jego urodzinach.

Aktualnie do wyboru mamy stroje:

Anna, Elza z Krainy Lodu, Olaf z Krainy Lodu, Hawajka, Super Bohaterka, Piratka, Indianka, Królewna Śnieżka, Dzwoneczek, Kopciuszek, Jaskiniowiec, Biedroneczka, Czarownica, Pani Klaun, Pan Klaun, Król, Rycerz, Batman, Spiderman, Czarny Wojownik Nindża, Super Bohater Błyskawica, Indianin, Pirat.

 

 

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na wykupienie usługi animatora na urodziny, zajmie się on kompleksowo prowadzeniem Państwa przyjęcia w sali zabaw, organizować będzie zabawy dla dzieci, ale również zadba o podanie tortu, odśpiewanie wspólnie tradycyjnego „Sto lat” itp. Każde urodziny kończą się z reguły malowaniem buziek oraz modelowaniem figurek z balonów.

NASZ HIT!!!  WIECZORNE URODZINY od godz. 20 do 22.30.

40zł. za osobę. Sala zabaw na wyłączność dla gości urodzinowych. Minimalna ilość osób, wraz z solenizantem- 10. W ofercie pakiet podstawowy + poczęstunek. Impreza prowadzona jest przez dwójkę animatorów w przebraniach. To kumulacja atrakcji: zamykanie dzieci w bańce mydlanej, malowanie buziek, modelowanie figurek z baloników, dyskoteka przy profesjonalnym oświetleniu scenicznym.

NOWOŚĆ!!! FOTOGRAF NA URODZINACH- sesja urodzinowa.

Współpracujemy z profesjonalnym studiem fotograficznym. W naszej ofercie znajdą Państwo udokumentowanie przyjęcia urodzinowego poprzez fotografie. Zdjęcia będą wykonywane profesjonalnym sprzętem przy odpowiednim oświetleniu. Będzie to na pewno miły prezent zarówno dla solenizanta jak i dla rodzica, by zachować wspomnienia z uroczystości urodzinowej. 

Sesja na kolorowym tle:

  • 5 ujęć- 150zł
  • 10 ujęć- 230zł

Profesjonalny reportaż z przyjęcia urodzinowego:

  • około 20- 30 ujęć- +130zł

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem oraz z ofertą przyjęcia urodzinowego!